Autor Wątek: Zmiana nicku juz dostepna!  (Przeczytany 1208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PanKanapka

  • Wlasciciel
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja +62/-1
  • Własciciel SkyBlock
    • Zobacz profil
Zmiana nicku juz dostepna!
« dnia: Kwiecień 06, 2015, 19:00:08 »
Zmiana nicku na minecraft premium już dostępna  :)
Weszła w życie 4 lutego o godzinie 12:15   :D
Z pewnością wiele z osób posiadających minecraft premium, doda do swojego nicku "YT" albo "PL". :) Z tego co się dowiedziałem, nick będzie można zmieniać co 30 dni. Oprócz tego, gdy ktoś zmieni nick - to dopiero po 37 dniach będzie można zająć jego stary nick. Tak więc jeśli zmienisz swój nick, ale nowy ci się nie spodoba, to po 30 dniach, będziesz miał 7 dni na przywrócenie starego ;) A co z banami? Nie myślcie sobie, że dostaniecie UB na jakimś serwerze - bo zmieniliście nick :D To wszystko zostało przemyślane przez twórców nowego update :D Przykładowo, mam nick MedsonPL i mam bana na serwerze xxx. Zmieniając nick na MedsonPL2 nadal będę posiadał bana na serwerze xxx ;) Dlaczego? Ponieważ serwer od momentu udostępnienia opcji zmiany nicku - nie będzie identyfikował mnie jako MedsonPL tylko jako np. 1304, jednym słowem będzie identyfikował nie mój nick, a moje konto minecraft ( to co opisałem tutaj nie dotyczy sieci serwerów skyblock.pl! ) Opcja zmiany nicku będzie dostępna tylko dla osób posiadających zmigrowane konto mojang :D Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - można to zrobić tutaj: https://account.moja...ng.com/migrate
 
Myślę, że ta opcja zmiany nicku się podoba wielu osobom :D Piszcie co o tym sądzicie :D
 
UWAGA!!! Zmiana nicku powoduje utratę wszystkiego (wyspy, rangi, itemy, statystyki, osiągnięcia itede itepe) na skyblocku, cubegame i mchc  :)
 
Pozdrawiam Administrator
Kontakt Skype: patryk.affelt123
Ts Jutuby.pl>KanałyPriv>22. Gramy

Offline PanKanapka

  • Wlasciciel
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja +62/-1
  • Własciciel SkyBlock
    • Zobacz profil
Odp: Zmiana nicku juz dostepna!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2015, 17:50:55 »
Zamykam
Pozdrawiam Administrator
Kontakt Skype: patryk.affelt123
Ts Jutuby.pl>KanałyPriv>22. Gramy

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
stajnia-ow fifa-power projektperwersja batawia jeszgarbiony